• Światowy Dzień Drzewa

• 13.04.2022 23:06
        • 10 października obchodzony jest Światowy Dzień Drzewa.
          Z tej okazji uczestnicy kółka biologicznego przygotowali kilka ciekawostek o drzewach, które można przeczytać na szkolnym korytarzu.
          Ponadto uczniowie klasy IV podczas lekcji w terenie uczyli się rozpoznawać drzewa po ich kształcie, korze i liściach.
        • Światowy Dzień Zwierząt

• 13.04.2022 23:04
        • Z okazji Dnia Zwierząt Marcelina z klasy VIII pokazała uczniom kl. II swoje zwierzątko, patyczka. Opowiedziała o jego zwyczajach oraz jak o niego dba.
        • Światowy Dzień Jabłka

• 13.04.2022 23:01
        • 28 września obchodzimy Światowy Dzień Jabłka. Jednak w Polsce śmiało możemy powiedzieć, że „Dzień Jabłka” jest co dzień, biorąc pod uwagę fakt, że jesteśmy największym producentem tych owoców w Europie i trzecim na Świecie! Ale to nie wszystko – Polska jest największym w Europie i drugim na Świecie producentem zagęszczonego soku jabłkowego!
        • Segregacja śmieci, czyli co gdzie wrzucić?

• 13.04.2022 22:59
        • Segregacja śmieci wcale nie musi być skomplikowana. jak segregować kłopotliwe odpady wiedzą już uczniowie klas 4-8.
          Na kółku biologicznym przygotowano dwa edukacyjne kubełki do segregacji.

• 13.04.2022 22:56
        • Z okazji Sprzątania Świata uczniowie szkoły "przeczesywali" pobliski las oraz teren wokół szkoły w poszukiwaniu śmieci. Każdy po cichu liczył, że zamiast śmieci przyniosą grzyby. Rzeczywistość okazała się smutna. Niezmierzone ilości folii, butelek, puszek, styropianów nasunęło pytanie: Dlaczego dzieci musza sprzątać po dorosłych???