• Piłka siatkowa

• 26 stycznia i 2 lutego na lekcjach wychowania fizycznego odbył się sparing w piłkę siatkową pomiędzy VII i VIII klasą. Było to podsumowanie zajęć z piłką siatkową. 26 stycznia poziom klas był wyrównany i lekcja zakończyła się wynikiem 1:1 w setach. Natomiast 2 lutego dwa sety należały do klasy VII, która wygrała mecz 3:1 w setach.

W czasie lekcji widać było zaangażowanie dzieci i stosowanie zasad fair play.

Zwycięzcom gratulujemy.

• Na lodowisku

• Zaopatrzeni w czapki i rękawiczki uczniowie klas IV-VIII wybrali się 1. lutego wraz z opiekunami na lodowisko do Piły. Dla niektórych było to pierwsze spotkanie z taflą, dla innych - szlifowanie zdobytych wcześniej umiejętności. Głównym celem szkolnego wyjazdu było propagowanie sportów zimowych, integracja uczniów, a przede wszystkim - dobra zabawa. W drodze powrotnej wszyscy uczestnicy wypadu tradycyjnie odwiedzili restaurację McDonald's.