Serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji Dnia Dziecka!
Za nami dzień pełen radości, uśmiechu i niezapomnianych wrażeń! Dzisiejsze świętowanie nie byłoby jednak tak wspaniałe, gdyby nie ogromne wsparcie ludzi o wielkich sercach.
Chcielibyśmy z całego serca podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację tego wyjątkowego czasu:
Rodzicom oraz Radzie Rodziców – za nieocenioną pomoc w koordynacji całego dnia, przygotowanie pysznych słodkości, świeżych owoców oraz uwielbianych przez wszystkich hot-dogów, a także za zorganizowanie zamków dmuchanych, które przyniosły dzieciom tyle radości. Dziękujemy za opakowania jednorazowe oraz oprawę muzyczną. Dziękujemy za ten wspólnie spędzony czas w murach naszej szkoły!
Ochotniczej Straży Pożarnej – za przybycie do naszej szkoły, przeprowadzenie fantastycznego instruktażu i zapoznanie dzieci z wyposażeniem wozu strażackiego. Największą furorę (szczególnie w ten ciepły dzień!) zrobiły jednak wodne atrakcje – lodowaty prysznic chłodzący oraz szalona kąpiel w pianie!
Bankowi Spółdzielczemu – za osłodzenie tego dnia i podarowanie dzieciom pysznych cukierków.
Dzięki Państwa bezinteresowności, energii i zaangażowaniu ten dzień na długo pozostanie w pamięci naszych uczniów. Wspólnie stworzyliśmy coś pięknego! Dziękujemy!
Ten wspaniały dzień nie odbyłby się również bez zaangażowania pracowników naszej szkoły.
Za wszystko jeszcze raz dziękujemy!